Červen 2007

obrázky-Eva

28. června 2007 v 19:55 | kacka
Eva Longoria Eva LongoriaEva Longoria Eva LongoriaEva Longoria Eva LongoriaEva Longoria

životopis-Eva

28. června 2007 v 17:47 | kacka

Eva Longoria

Modelka, Herečka

Datum narození: 15.03.1975 Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA Znamení: Ryby

Životopis: Eva Longoria americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. Eva Longoria hraje také v seriálu Zoufalé manželky.

Obrázky-Rihanna

28. června 2007 v 17:42 | kacka |  Rihanna
RihannaRihannaRihannaRihannaRihannaRihanna

životopis-Rihanna

28. června 2007 v 15:34 | kacka |  Rihanna

Rihanna

Zpěvačka

Datum narození: 18.02.1988 Místo narození: St. Michael, Barbados Životopis: Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

hlasuj pro mě prosím v soutěži o nej blog.

28. června 2007 v 15:26 | kacka |  hlasuj pro mě o nej blog
Čauky!!!Prosím hlasuj pro mě v soutěži o nej blog.
Díky moc každý hlas mi pomůže k vítěztví.Katyna=)

Nějaké videoklipy od P!nk

24. června 2007 v 17:39 | kacka |  P!nk
Stupid Girl
U+UR Hand
Who Knew
Just like a pill

napodobeniny slavných videoklipů

14. června 2007 v 15:57 videa
Fergie-Fergalucious
The Black Eyed Peas-My Humps
Kelly Clarkson-Because of you
Fergie feat. Ludacris-Glamorous