Leden 2007

animace-2

25. ledna 2007 v 19:59 | kacka |  animace
Naštvaný banán

animace

19. ledna 2007 v 21:00 | kacka |  animace

diskografie-fergie

16. ledna 2007 v 10:09 | kacka |  fergie
Toto je první cd od samotné Fergie!
1.Fergalicious 10.Big girls don t cry
2.Clumsy 11.Mary Jane shoes
3.All that I got (The make up song) 12.Losing my ground
4.London bridge 13.Finally
5.Pedestal
6.Voodoo doll
7.Glamorous
8.Here I come
9.Velvet

obrazky-fergie

15. ledna 2007 v 17:44 | kacka |  fergie

fergie

15. ledna 2007 v 17:20 | kacka |  fergie
Životopis Fergie:

Stacy Ferguson

zpěvačka, herečka, modelka

Datum narození:27.03.1975
Místo narození:
Kalifornie,USA
Znamení:
Beran
Životopis: Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy Ann Ferguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Pease zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

Stacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.


obrazky-paris

12. ledna 2007 v 13:29 | kacka |  paris hilton

dobrý filmíky

12. ledna 2007 v 12:01 | kacka |  dobrý filmíky
Trestná lavice - Longest Yard, The uncredited)Tento filmík můžu doporučit!!Stojí zato se na něho kouknout!!!!
Popis:Adam Sandler, Chris Rock, rapová superstar Nelly a legenda stříbrného plátna Burt Reynolds hrají v této divoké komedii o skupince odsouzených, která dá dohromady fotbalový tým, aby se utkala se svými největšími nepřáteli - vězeňskými strážci, kteří je drží za mřížemi!

Paul "Wrecking" Crewe (Adam Sandler) je bývalá hvězda amerického fotbalu uvězněná za jízdu pod vlivem alkoholu. Crewe je poslán do allenvillské věznice, jedné z nejhorších v zemi. Když mu ředitel věznice nabídne, aby sestavil tým pro zápas proti vězeňské stráži, Crewe angažuje Caretakea, zkušeného obchodníka, který vězňům vždy sežene vše, co chtějí. Tihle dva spolu dokáží vytvořit jeden z nejbláznivějších týmů, které kdy tuhle hru hrály. Někdo to rád blond - White Chicks Popis: Co se stane, když dva nešikovní agenti FBI (Shawn Wayans, Marlon Wayans) se musí převléct za bohaté princezny a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé dívky ... s postavením! S filmem NĚKDO TO RÁD BLOND, plným dobré muziky, se budete od začátku do konce skutečně bavit! hitch-lek-pro-moderniho-muze - Hitch Popis: Alex "Hitch" Hitchens (WILL SMITH) je legendárním - a záměrně anonymním - newyorským "schůzkologem", který už pomohl bezpočtu mužů získat ženu jejich snů. Během příprav jeho posledního svěřence Alberta (KEVIN JAMES), poddajného účetního, který je okouzlen přitažlivou celebritou Allegrou Cole (AMBER VALLETTA), se Hitch konečně setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas (EVA MENDES), jež Allegru pronásleduje na každém kroku.

Profesionální starý mládenec Hitch se do Sary znenadání beznadějně zamiluje - aniž by tušil, že jejím největším sólokaprem by se mohlo lehce stát odhalení nejslavnějšího manhattanského schůzkologa. John Q. - John Q. Popis: John Q. Archibald (Denzel Washington - letos získal Oscara za svoji roli ve snímku Training Day) je obyčejný starostlivý otec rodiny, jakých jsou na celém světě miliony. Pracuje v továrně a se svými blízkými se snaží trávit co nejvíce času. Jednoho dne se mu však zhroutí celý svět. Jeho syn onemocní a má-li přežít, je nutná okamžitá transplantace srdce. Na ní se však nevztahuje pojištění a tak je nové srdce malému Michaelovi odepřeno. Čas běží a situace začíná být zoufalá. John se proto rozhodne pro krajní řešení. Vezme zaměstnance operačního sálu jako rukojmí, zabarikáduje se s nimi v nemocnici a trvá na operaci svého syna. V té chvíli vstupují do hry další dva muži. Zkušený vyjednanač s únosci Grimes (Robert Duvall) a horkokrevný šéf policie Monroe (Ray Liotta). John se tak ocitá v situaci, kdy nechce ublížit ostatním, ale pokud má zachránit život vlastního syna musí vše vsadit na jednu kartu ...

obrazky-lindsay

12. ledna 2007 v 11:42 | kacka |  lindsay lohan

clanek+anketka

12. ledna 2007 v 11:26 | kacka |  The pussycat dolls

The Pussycat Dolls

založení:2000Členové:Nicole Scherzinger (zpěv)
Carmit Bachar (zpěv)
Melody Thornton (zpěv)
Jessica Sutta (zpěv)Ashley Roberts (zpěv)
Kimberly Wyatt (zpěv)
O skupině: Taneční skupinu Pussycat Dolls tvoří šest členů (členek),jejich nejvetší hity jsou Don´t Cha , Stickwitu nebo Beep. Na každý koncert si každá navrhne oblečení, to se pak doplňí znakem jejich skupiny a jménem jich samotných.


obrazky

2. ledna 2007 v 20:16 | kacka |  Daniel Craig

Daniel

2. ledna 2007 v 20:14 | kacka |  Daniel Craig
Životopis: Daniel Craig, známá osobnost britského nezávislého filmu sklidil úspěch rolí Teda Hughese ve filmu Christine Jeffové, Sylvia, kde si roli Sylvie Plathové zahrála Gwyneth Paltrow. Rovněž si zahrál s Tomem Hanksem a Paulem Newmanem ve filmu Sama Mendese, The Road to Perdition.

Objevil se v kriminálním dramatu Layer Cake, v režii Matthew Vaughna, nebo si zahrál vedle Samanthy Morton a Rhys Ifanse v dramatu Rogera Michella, Enduring Love.

V roce 2000 vyhrál Daniel Craig cenu za nejlepšího herce v nezávislém filmu za roli ve filmu Hlasy v hlavě. Ještě předtím byl ve stejné kategorii nominován za výkon ve filmu Williama Boyda The Trench. Cenu za nejlepší herecký výkon získal i v roce 1998 na filmovém festivalu v Edinburgu za roli ve filmu Johna Mayburyho v Láska prokletá.

Craig vyrůstal v Liverpoolu a do Londýna se přestěhoval jako teenager. Učil se v National Youth Theatre a vystudoval prestižní Guildhall School of Music and Drama. Jeho poslední divadelní role byla v londýnském Royal Court Theatre ve hře A Number, kterou napsala Caryl Churchillová a režíroval Stephen Daldry (Hodiny) a kde si zahrál společně s Michaelem Gambonem. Za tuto roli byl nominován na nejlepšího herce na cenu Evening Standard Theatre Awards.

V roce 2005 se Danielem Craig objevil ve vedlejší roli filmu Johna Mayburyho, Svěrací kazajka. Craigova přítomnost dodávala režisérovi jistotu, protože už ho dobře znal, a Craigův talent byl hlavní klíč k důvěryhodnosti malých ale důležitých rolí, k roli Mackenzieho, pacienta, který se se Starksem (Adrien Brody) v léčebně spřátelí. "S Danielem už jsem dřív pracoval, je to můj dobrý přítel a znám všechny herecké schopnosti, které se v něm skrývají," vysvětluje Maybury, "Také se vlastně jedná o jedinou postavu ve filmu, která hraje opravdu šíleného člověka. Když točíte film o psychiatrické léčebně, ten jediný člověk, který hraje blázna musí být opravdu dobrý herec."

Daniel Craig

herec

Datum narození: 02.03.1968
Místo narození: Anglie
Znamení: Ryby