Prosinec 2006

ja a moje nej. sporty

29. prosince 2006 v 20:09 | kacka
plavaní-Plavani me bavi odjakživa!!!v zimě chodim s kámoškama do kriťáku
a v lé´te na koupaliště!!!!!
aerobic-aerobic dělám uz 3 roky ho dělám závodně!!a take sem chodila v 1.třídě!!!
a teď chodim do 6. třídy.

vtipy

27. prosince 2006 v 20:15 | kacka |  vtipy
Hlemýždí pochutnání -Víte proč mají Francouzi rádi hlemýždě? Protože nemají rádi rychlé občerstvení.
Na chemii-Na chemii zkouší učitel Marušku a ptá se co je to H2SO4. Maruška chvíli přemýšlí a říká: "Počkejte mám to na jazyku." A učitel odpoví: "Tak to rychle vyplivni, je to kyselina sírová."
Řidička blondýnka-Blondýnka řídí auto a stěžuje si vedle sedícímu manželovi: "Vidíš ty neukázněné chodce? Pořád se mi pletou do cesty." A manžel na to: "Uklidni se, a sjeď už konečně z toho chodníku!"
Drží slovo-Teda Alois, Ty umíš držet slovo! Na silvestra jsi se zapřísahal, že už si do hospody nesedneš. A dnes jsi tam byl zase." "To jó, ale pil sem ve stoje."
Bez útěku-Baví se dva blázni: "Jdi se podívat, jaká je zeď okolo blázince. Jestli je vysoká, podhrabeme se. Jestli je nízká, přelezeme." Druhý se za chvíli vrátí: "Z útěku nebude nic. Žádná zeď tam není."
Na nádraží-Přijde cikán k pokladně na nádraží a říká: "Jednu jízdenku." "Kam?" ptá se pokladní. "No do ruky, týý vole."
Nechce ho vidětE-mail
"Představ si," povídá Věře Martina, "řekla jsem manželovi, že ho nechci ani vidět. A víš, co on?" "Ne!?" "Zhasl světlo."

angeliny podpis

27. prosince 2006 v 11:25 | kacka |  Angelina Jolie

eminem

27. prosince 2006 v 10:58 | kacka |  eminem

Eminem

Zpěvák

Datum narození:17.10.1972 Místo narození:Kansas City, Missouri, USA Znamení: Váhy Životopis: Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.

Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,".

S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery.

Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile".

Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud.

Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě.

obrazky-divokej bill

27. prosince 2006 v 10:55 | kacka |  dinokej bill

divokej bill

27. prosince 2006 v 10:54 | kacka |  dinokej bill

Divokej Bill

Datum založení:1997Členové:Václav Bláha (zpěv, kytara)
Miloš Jurač (basa, zpěv)
ŠťepánAdam Karlík (housle)
Roman Procházka (akustická kytara, zpěv)
Honza Bártl (banjo)
Martin Pecka (akordeon)
Marek Žežulka (bicí)
Karbulka-zpěv O skupině: Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba Production, která se o kapelu stará dodnes.

Když kapela přibrala do sestavy banjo její sound se definitivně ujasnil a kapela nahrála demosnímek, se kterým se přihlásila do několika vyhledávacích soutěží (Rock Nymburk, Jim Beam rock, Broumovská kytara, Rock fest Dobříš), z nichž většinu vyhrála. Na základě toho skupina podepsala smlouvu s firmou Monitor EMI na tři desky.

První vychází v roce 2000 pod názvem Propustka do pekel. Začali jezdit po klubech jako předskokani Nahoru po schodišti dolů band a spřízněných Třech sester, dostali se tak do podvědomí klubového publika. Druhá deska s názvem Svatá pravda (2001) jim mimo jiné přinesla možnost jet spolu se Žlutým psem velkou Staropramen Tour.

Na třetí desce Mezi nima (2003) kapela poprvé použila syntezátory. Pilotní singl Znamení otevřel kapele cestu do rádií. Mezitím získala Zlatou desku za deset tisíc prodaných kusů. O rok později se jim podařilo vydat úspěšné live album a zároveň DVD nazvané podle místa, kde bylo nahráno - Lucerna.

Rok 2006 se ve znamení alba Divokej Bill a první písně Síť.

obrazky-nelly

26. prosince 2006 v 20:06 | kacka |  nelly

nelly

26. prosince 2006 v 20:04 | kacka |  nelly

Nelly

Zpěvák

Datum narození:02.11.1974 Místo narození:Brooklyn, New Znamení: Štír Životopis: Nelly vyrůstal v St. Louis, kde se velmi dobře seznámil s nebezpečím a pokušením života na ulici. Naštěstí, díky výchově své matky tomuto životu na ulici nepodlehl a přesunul se do sousedního Univerzitního města. Obklopený pozitivními vlivy se začal věnovat sportu a pobrukovat si verše. V roce 1996 se Nelly spojil s kamarády ze střední školy a vytvořili skupinu St. Lunatics. Jejich první singl "Gimmie What You Got" se stal místním hitem a skupina brzy vydala svou první desku. Bez žádných výraznějších roztržek se Nelly (nejvíce charismatický a nejvýznamnější člen skupiny St. Lunatics) rozhodl vydal na sólovou kariéru. Nelly na sebe velmi rychle upoutal pozornost a se společností Universal vydal své debutové album "Country Grammar" (2000).

Album se stalo velmi úspěšné a Nelly zazářil na hip-hopové scéně. Díky jeho úspěchu se i jeho skupina dostala do povědomí. Jeho singly "Country Grammar" a "Ride Wit Me" mu pomohly získat dvě ceny Grammy. Jednu cenu za nejlepší Rapovou spolupráci a druhou za nejlepší Rapové album. S masivním sólovým úspěchem však Nelly nezapomněl na svou skupinu. Znovu spolu začali pracovat a skupina St. Lunatics vydala album "Free City" (2001). Díky Nellyho popularitě se skupina těšila na komerční úspěchy.

Rapper se vrátil zpět na špičku žebříčku se singlem "Hot in Herre" v roce 2002. Jeho album "Nellyville" se stalo multiplatinovým. Na singlu "Dilemma" spolupracoval se zpěvačkou Destiny's Child Kelly Rowland.

Nelly je prvním umělcem, který kdy vydal 2 alba v jeden den, "Sweat" a "Suit". Hvězda vyslyšela prosby všech svých příznivců a v roce 2004 vydala jak album "Suit" plné R'n'B skladeb , tak album hip hopu "Sweat". Nelly sám říká: "Někteří chtěli album, které je celé stylem jako hit "Dilemma", ale zároveň tu byli i tací, co volali po opravdovém hip hopu a tak jsem udělal pro každého to jeho album". A opravdu "Sweat" a "Suit" každá z těchto desek je samostatné a plnohodnotné album. První singly z obou alb "My Place" (Suit) a "Flap Your Wings" (Sweat) se okamžitě po nasazení dostali do TOP 10 v hitparádách po celé Evropě.

obrazky-kelly

26. prosince 2006 v 20:02 | kacka |  kelly clarkson

kelly clarkson

26. prosince 2006 v 19:55 | kacka |  kelly clarkson

Kelly Clarkson

Zpěvačka

Datum narození:24.04.1982 Místo narození:Burleson, Texas, USA Znamení: Býk Životopis: Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka soutěže American Idol (americké verze populární pěvecké soutěže Pop Idol), která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.

Poslední čtvrtletí roku 2003 navíc Kelly věnuje své intenzivní propagaci v Evropě. Signály jsou jasné - zrodila se nová hvězda!

obrazky-us5

26. prosince 2006 v 19:52 | kacka |  uss5

us5

26. prosince 2006 v 19:47 | kacka |  uss5

US5

Datum založení:------Členové:Christopher Richard Stringini (zpěv)
Chris Watrin (zpěv)
Izzy Gallegos (zpěv)
Jay Khan (zpěv) Michael Johnson (zpěv) O skupině: US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).

"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.

US5 se zkládá z: Michaela a Chrise (oba Němci), Jaye (Brit) a dvou Američanů - Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".

statni symboly 5

26. prosince 2006 v 19:41 | kacka
Státní pečeť

Státní pečeť tvoří velký státní znak podložený lipovými ratolestmi. Okolo je vepsán nápis ČESKÁ REPUBLIKA.

Státní pečeť

statni symboly 4

26. prosince 2006 v 19:40 | kacka
Prezidentská standarta

Vlajka prezidenta republiky je čtvercového tvaru. Na bílém podkladu, olemovaným okrajem z bílých, červených a modrých plaménků je umístěn velký státní znak, pod kterým je na červené stužce podložené žlutými lipovými ratoPrezidentská standartalestmi bílý nápis PRAVDA VÍTĚZÍ.

statni symboly 3

26. prosince 2006 v 19:39 | kacka
Státní vlajka

Státní vlajka se skládá z horního bílého pruhu a dolního červeného pruhu, do nichž je vsunut žerďový modrý klín. Poměr šířky k délce je 2:3. Modrý klín zasahuje do poloviny šířky vlajky. Visí-li vlajka svisle, pak je bílý pruh vlevo a červený vpravo, modrý je vždy nahoře. Užité barvy jsou národními barvami České republiky. Státní vlajka

statni symboly 2

26. prosince 2006 v 19:38 | kacka
Velký státní znak

Velký státní znak je tvořen štítem se čtyřmi poli. Jednotlivá pole symbolizují historická území České republiky - Čechy, Moravu a Slezsko, čtvrté pole pak republiku jako celek. V prvním a čtvrtém poli je vyobrazen stříbrný dvouocasý lev ve skoku se zlatou zbrojí a zlatou korunou. Ve druhém poli je na modrém podkladu umístěna červeno-stříbrně šachovaná orlice se zlatou korunou. Ve třetím poli se na zlatém podkladu nachází černá orlice s červenou zbrojí a zlatou korunou, ozdobená stříbrným půlměsícem zakončeným jetelovými listy a uprostřed vybíhajícím křížkem.Velký státní znak

statni symboly

26. prosince 2006 v 19:37 | kacka
Malý státní znak

Malý státní znak je tvořen jediným polem, na němž je umístěn na červeném podkladu stříbrný d
vouocasý lev ve skoku se zlatou zbrojí a zlatou korunou.Malý státní znak

obrazky-grettel

26. prosince 2006 v 15:32 | kacka |  grettel valdez

rubriky-grettel

26. prosince 2006 v 15:25 | kacka |  grettel valdez

Grettel Valdez

Herečka, modelka

Datum narození:07.07.1976 Místo narození:Mexico city, Distrito Federal, Mexico Znamení: Rak Životopis: Grettel Valdez se narodila v Maxiku.
Sourozenci: bratr Hansel
Stav:vdaná
Manžel:Patricio Borghetti, herec
Oblíbená kuchyně: italská a mexická
Oblíbený sport:volejbal
Jazyky:španěština a angličtina
Výška:171 cm

obrazky-mel

26. prosince 2006 v 15:22 | kacka |  mel gipson